Doma u Hitlerů aneb Historky z Hitlerovic kuchyně

Autor
Arnošt Goldflam
Režie
Kolektiv HaDivadla
Hrají
Petr Jeništa, Táňa Malíková, Simona Peková, Jan Lepšík, Zbyšek Humpolec, Jiří Svoboda, Kamila Valůšková, Šimon Klacl j. h. / Teodor Švanda j. h.
Scéna
Marián Amsler, Luboš Balák
Kostýmy
Kateřina Kumhalová
Dramaturgie
Luboš Balák
Pojetí hry
„Možná, že velké dějiny začaly na nádraží ve městě Brünn...“ Arnošt Goldflam, režisér, dramatik a dlouholetý člen HaDivadla, opět mezi svými! Goldflamova sarkastická komedie zobrazuje největšího zločince planety – od jeho vzestupu, který začal propadem u zkoušek na vídeňskou výtvarnou akademii, až po jeho – ne pád, ale fantazijně ironický únik do Jižní Ameriky. Jednotlivé výjevy z „Führerova“ života se proti očekávání neodehrávají v jednacích sálech nebo na přeplněných tribunách, ale v jeho soukromí. Scény z „Hitlerovic kuchyně“ jsou plné groteskního a osvobozujícího humoru, nadsázky a nápaditých situací, které hravě spojují střípky reálií spolu s autorovou ironickou imaginací. Dnes již legendární inscenace HaDivadla, ve které v hlavní roli exceluje nezaměnitelný Petr Jeništa.
Fotogalerie
Doma u Hitlerů aneb Historky z Hitlerovic kuchyně - fotografie Doma u Hitlerů aneb Historky z Hitlerovic kuchyně - fotografie Doma u Hitlerů aneb Historky z Hitlerovic kuchyně - fotografie Doma u Hitlerů aneb Historky z Hitlerovic kuchyně - fotografie
Prodej vstupenek
https://www.hadivadlo.cz/hra/doma-u-hitleru/

Komentáře

Komentáře