Losers Cirque Company: MiMJOVÉ

Novocirkusoví Losers Cirque Company v pátek uvedou premiéru rodinného představení MiMJOVÉ

Novocirkusový soubor Losers Cirque Company uvede v pátek 25. září v nově otevřeném Divadle BRAVO! v Braníku premiéru rodinného představení MiMJOVÉ. V hlavní roli alternují Vanda Hybnerová, Anna Polívková a Irena Kristeková. Inscenace Losers Cirque Company nejsou jen plné špičkové akrobacie, ale elegantně propojují i světy dalších divadelních žánrů. V dobrodružném příběhu MiMJů tak nechybí akrobatické výstupy, pantomima, ani humor. To vše pod taktovkou režiséra, spoluautora inscenace a představitele mistra MiMJů Radima Vizváryho, držitele Ceny Thálie.

Jako v každé správné pohádce budou diváci přihlížet boji dobra a zla: vládkyně temnoty si svými nadpřirozenými schopnostmi podmanila skoro celou Zemi a zastavit ji může pouze zkušený znalec bojových umění v doprovodu svých učňů v podání Jindřicha Panského, Matyáše Ramby a Matese Petráka.

 

Režie: Radim Vizváry, scénář: Matěj Randár, Radim Vizváry, Petr Horníček, dramaturgie: Matěj Randár, hudba: Ivo Sedláček, kostýmy: Marek Cpin, design zvířat: Tomáš Martin, výroba zvířat: Jiří Enoch, scénografie: Petr Horníček, light design: Michael Bláha, zvuk: Karel Mařík

Hrají: Vanda Hybnerová / Anna Polívková / Irena Kristeková, Radim Vizváry, Jindřich Panský, Matyáš Ramba, Mates Petrák

 

Losers Cirque Company je společným projektem společnosti United Arts, Petra Horníčka a Zdeňka Moravce. V současné době má Losers Cirque Company na repertoáru několik novocirkusových představení – The Loser(s), Wall(s) & Handbags, Beach Boys, Kolaps, Vzduchem, EGO a Heroes, které mělo premiéru v loňském roce. Stálý tým herců, tanečníků a akrobatů vždy zve ke spolupráci další umělce různých oborů. Divadla BRAVO! Je novou domovskou scénou Losers Cirque Company.

 

Galerie

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Komentáře