Newsletter – prosinec 2018

Newsletter partnerů portálu O divadle (prosinec 2018). O Evropské cestovní pojišťovně a o tom, že než limity léčebných výloh jsou při volbě pojišťovny důležité spíš její asistenční služby. A nabídka e-shopu BaGo Sport: vánoční sleva 20 % na cokoliv ze sortimentu.

Vánoční slevová akce pro čtenáře O divadle

Pokud rádi sportujete a chcete-li si vybrat cokoliv na e-shopu společnosti BaGo Sport, stačí kliknout na jejich banner (tady anebo na HP, kde se banner střídá při každém načtení na dvou pozicích s ostatními partnery OD) a při dokončování objednávky do políčka slevy napsat kód na slevu: ODIVADLE. Z ceny vám pak bude odečteno 20 %. Sleva platí do 24. prosince a není adresná. Je tedy nejen pro čtenáře OD, ale i jejich kamarády (i kamarády jejich kamarádů a kamarády kamarádů jejich kamarádů…)

 

1070x300

 

 

Jaké má mít limity kvalitní cestovní pojištění?

Hledíte na limity cestovního pojištění? V Evropě by měly být alespoň na 2 milionech korun, ale zachrání vám život? Kvalita zdravotní péče v cizině může být mnohem horší než v ČR. Doopravdy vás zachrání asistenční služba k cestovnímu pojištění. Neváhejte si vybrat to nejkvalitnější.

 

Tiscali-653x367_1

 

Kvalita zdravotní péče mimo ČR je často nižší Asistenční služba je důležitější než pojistné limity

V zahraničí se turisté často setkávají s nižší úrovní místního zdravotnictví. Přitom je důležité, aby byli v případě komplikací ošetřeni v prověřené klinice, která garantuje kvalitní lékařskou péči. Klíčová je proto asistenční služba.

Lidé nejčastěji vybírají cestovní pojištění pomocí internetových srovnávačů, kdy hledí zejména na výši limitů léčebných výloh. V tu chvíli se ale dopouští zásadní chyby. Obecně platí, že by limity měly být alespoň ve výši 2 miliony korun v rámci Evropy a 3 miliony, pokud cestujeme po světě. Klíčovým parametrem, který nám v případě potíží zajistí kvalitní a prověřenou lékařskou péči je ale asistenční služba.

ERV Evropská má vlastní asistenční službu, která je řízena přímo ze sídla pojišťovny v Praze. Klienti mají non-stop k dispozici více než stočlenný tým vyškolených specialistů, kteří hovoří osmi jazyky, samozřejmě včetně češtiny. K zajištění té nejvyšší kvality dále skupina ERV provozuje mezinárodní sít asistenčních Euro-Center, díky kterým poskytuje nepřetržitý servis po celém světě.

Zástupci ERV Evropské také pravidelně osobně kontrolují zdravotnická zařízení v nejnavštěvovanějších turistických destinacích, aby asistenční služba vždy mohla zajistit tu nejkvalitnější lékařskou péči.

O ERV Evropské

Jsme pojišťovna, ale cestovní. Máme to jinak, protože cestováním žijeme. Už více než 100 let. Každý rok osobně prověřujeme úroveň lékařské péče v zahraničí. Vybudovali jsme síť center pomoci na všech kontinentech. Škody vyplácíme férově do 7 pracovních dnů. Milion klientů ročně z nás dělá českou jedničku. Vy cestujete. My se staráme.

 

 Tiscali-653x367

Komentáře

Komentáře