Re:kabaret Re:start v online premiéře

Divadlo Bolka Polívky uvede svůj komediální občasník Re:kabaret Re:start v online premiéře

Směs skečů, stand-upů, pantomimy a improvizace známá jako Re:kabaret patří k oblíbeným stálicím v programu Divadla Bolka Polívky. Letošní vydání komediálního občasníku míří pod názvem Re:kabaret Re:start k online premiéře 17. prosince od 19 hodin. Speciálním hostem večera bude herečka Anna Polívková. Diváci si budou moci užít humor i kabaretní atmosféru prostřednictvím Televize Naživo, Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky a divadlo podpořit dobrovolnou vstupenkou zakoupenou v předprodejní síti GoOut.

Rekvalifikace, resuscitace, předsevzetí či zpátky na stromy. To jsou některá z témat skečů letošního vydání Re:kabaretu Divadla Bolka Polívky, který tentokrát nese podtitul Re:start. Dramaturgicky a režijně ho opět připravují Hana Mikolášková a Matěj Randár, kteří se podíleli již na prvním vydání s názvem Re:kabaret Re:vue. „Hrát o životních změnách je nabíledni. Situace kolem pandemie přímo vybízí k narušení rutiny a vykročení novým směrem,“ řekl za dramaturgicko-režijní tandem Matěj Randár.

Ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský: „Re:kabaret Re:start budeme 17. prosince, v den plánované premiéry, vysílat přes TV Naživo a náš divadelní Facebook a YouTube. Online verze bude mít šedesát minut. Pevně ale věříme, že k ´plnotučné´ devadesátiminutové podobě představení budeme moci diváky pozvat do divadla nejpozději příští rok, kdy Re:start plánujeme uvést ke Dnu klaunů 1. dubna. Na tento dubnový termín si už nyní mohou diváci kupovat vstupenky.”

Na prosincové online představení bude možné zakoupit dobrovolnou vstupenku prostřednictvím sítě GoOut. Diváci, kteří budou chtít divadlo podpořit tímto způsobem, obdrží po vysílání jedinečný dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč a odkaz na zhlédnutí záznamu představení do 31. 1. 2021.

On-line premiéra: 17. prosince, 19.00

 

90273e15-snímek-obrazovky-2020-12-11-v-10.47.01-1024x511
(pro zvětšení klikni)

Komentáře

Komentáře