Rozhovory s divadelníky

Hrdý Budžes - www.divadlo.TV

Včera jsme na našem YouTube kanálu (www.divadlo.TV) začali zveřejňovat rozhovory s divadelníky, které natáčíme jako bonusy k inscenacím vydávaným na DVD. Máme jich mezi 50 a 60, budeme uveřejňovat zhruba jeden týdně, takže se máte na co těšit celý rok. Nebudeme rozhovory zveřejňovat chronologicky, podle toho, jak jsme DVD vydávali, ale výběrově a – přiznejme si to – někdy i náhodně. Seknout se nelze, nádherné jsou všechny.

Dva včerejší jsou s Barborou Hrzánovou a Irenou Douskovou a váží se – jak jinak – k Hrdému Budžesovi (http://www.thespis.cz/e-shop/divadelni-hry/hrdy-budzes-reedice). Pokud si kupujete naše DVD, víte, že je na co se těšit. A pokud ne nebo je nemáte všechna – a nechcete, aby vám některý rozhovor unikl – stačí se stát odběratelem kanálu divadlo.TV. U vybraných titulů (bude to většina z vydaných) budeme postupně zveřejňovat i videoukázky – říkáme jim perličky, podle sloganu “Thespis – perly českého divadla u Vás doma”. Hezkou zábavu.

Autor

Jana Smetánková
Jana Smetánková

Autorka myšlenky portálu O divadle, majitelka vydavatelství Thespis, které vydalo – s výjimkou Cimrmanů – prakticky všechna DVD s divadlem, která se kdy na českém trhu objevila a je dokonce tím subjektem, který jako první přišel s myšlenkou prodeje záznamu divadelního představení.

Komentáře

Komentáře