Partneři portálu O divadle

Mecenáši

16. července 2024

O kafe míň, o článek víc

 

Dáte-li si ve své oblíbené kavárně na rohu o jednu kávu měsíčně méně, můžete těch šedesát ušetřených korun posílat jako dar portálu O divadle. A budete mít hezký pocit z toho, že si na něm o to více i lépe počtete. O divadle.

Portál je přístupný zdarma. Nechceme na něm vytvářet žádné placené zóny, nechceme tam mít jen začátky článků, jejichž písmena postupně blednou a dál je to k přečtení jen pro platící. O divadle vzniklo jako místo pro povídání si o divadle – proto se tak taky jmenuje. A povídání nelze omezovat platbou.

To však neznamená, že O divadle nemá ty stále se pohupující misky vah příjmů a výdajů.

Výdaje na těchto pomyslných vahách dosud vyvažovaly dvě položky – Partneři a Mecenáši. Teď k nim přidáváme i položku třetí – Podporovatele.

O jedno kafe měsíčně míň? Stojí to za to?

My věříme, že ano.

Co vám za tu podporu nabídneme? Bezprostředně nic, tedy kromě toho dobrého pocitu, že i díky Vám může být O divadle lepší. A taky zveřejnění Vašeho jména a města, v němž žijete, na této stránce. Na stránce podporovatelů portálu O divadle.

Pokud vás však bude dost, kteří s tím budete srozuměni, zkusíme vám ve vybraných kavárnách domluvit nějakou výhodu. Takže o tu kávu možná ani nepřijdete.

🙂

Děkujeme…

 

Účetní poznámky:

  • PayPal si za platbu strhává 12 korun. Zeptá se Vás, zda chcete tu částku zaplatit navíc. Pokud ano, na podporu OD půjde celých těch 60 korun
  • pokud budete chtít platbu nastavit jako měsíční, je nutné to na tom PayPal zaškrtnout
  • chcete-li, abychom Vám na konci roku poslali potvrzení o daru, napište nám na mail: odivadle@thespis.cz,
  • měsíční příspěvek můžete kdykoliv bez dalšího zrušit. Vaše jméno na stránce podporovatelů bude zveřejněno i nadále

 

Hezký den,

Jana Smetánková