Partneři portálu O divadle

Mecenáši

5. března 2024

Elév

Sekce portálu O divadle pro texty aktivních divadelníků (nebo budoucích aktivních divadelníků, tedy studentů divadelních škol). Blogy i pozvánky na konkrétní události. Zaregistruj se a můžeš začít psát. O všem. O čemkoliv – ale o divadle. O všem o divadle, s výjimkou textů o kulturní politice, včetně grantů. A o politice jako takové už vůbec ne…

Ten proces je jednoduchý. Zaregistruj se. Nějakým způsobem nám dej najevo, že buď hraješ divadlo, nebo jsi hrál/-a divadlo nebo studuješ pro to, abys hrál/-a divadlo. Pak už stačí jen odsouhlasit podmínky GDPR a jednoduchý etický kodex a my ti pošleme přihlašovací údaje. Tak zlom vaz (a my si ten zbytek domyslíme).

Nejbližší události

Momentálně tu nejsou žádné plánované události.

Nejnovější blogy

Již brzy...

Elév - registrační formulář

Elév je určen divadelníkům. Pro zřízení účtu na Elévovi nám tedy stačí, když nám sem napíšete, kterou z divadelních škol jste absolvovali či v jakém divadle hrajete a dáte nám spojení na některý z vašich profilů na sociálních sítích, abychom vás mohli ověřit tím, že se navzájem pozdravíme. Pokud sociální sítě nejsou Váš šálek kávy, můžete nám poslat hlavičku účtu za mobil nebo jakéhokoliv jiného podobného. A pak už budete mít dveře do účtu Eléva otevřeny.