Partneři

Jakkoliv mám k umění obecně velmi vřelý vztah, myslím, že divadlo stojí nad všemi ostatními uměleckými disciplínami. I když přesnější by bylo říci, že divadlo mnohé z nich obsahuje. Slovo psané i mluvené, výtvarné umění, hudbu, pohyb, fotografii. A to je řeč o tom, co je na jevišti. Ale okolo něj? Málokteré budovy jsou tak architektonicky nádherné, jako divadla. A myslím, že opravdu jen málokterá divadelní budova není krásná. (Ošklivou jsem ještě nikdy neviděla, protože i kdyby taková byla, zkrásní ji to, co se děje na jevišti.)

Divadlo je výjimečné i tím, že jde o přímý, živý kontakt. A ta energie a společná dobrá vůle (kdo nemá rád divadlo, ten tam nejde, je milion jiných způsobů zábavy), ty jsou na divadle také okouzlující.

Vnímám to u divadla jako takového, ale vnímám to i u portálu O divadle. I proto to nejsou noviny o divadle, ale místo pro povídání si o divadle. A že se to daří, tomu jsem velmi ráda (až 6,5 tisíce reakcí týdně na FB a dosah téměř 40 tisíc týdně, to není jen tak).

Na lidských vazbách je pak vcelku pochopitelně postaveno i partnerství komerčních subjektů a O divadle. Není to totéž, jako když si jdete koupit brambory nebo novou kopírku do kanceláře. Když  jste partnerem portálu o divadle, tak sice víte, že tam budete mít bannery s proklikem, ale abyste se k tomu rozhodli, nějaká energie či emoce tam být musí.

Takže je poměrně logické, že mezi námi vznikne vazba. Pozitivní nebo dokonce i přátelská. S o to větší radostí vám tu tedy chci partnery portálu O divadle představit a dál postupně představovat.

Hezký den,

Jana Smetánková

 

Tomáš Frkal
Tomáš Frkal

 

Tomáš Frkal 

Process Solutions – výkonný ředitel

“Podporuji portál O divadle, protože jsem fanouškem jeho zakladatelky Jany Smetánkové. Líbí se mi její zápal pro věc, soustředění a kvalita. Věřím, ze její aktivita je společensky prospěšná a komerčně životaschopná.

Výtvarné umění a především živá hudba mě dokážou nadchnout. K divadlu dosud vřelý vztah hledám. Portál O divadle je dobrý prostředník. Věřím, že časem i díky němu k divadlu cestu najdu.”

 

 

Process Solutions je poskytovatel účetních, mzdových a daňových služeb se sítí vlastních kanceláří ve střední a východní Evropě a partnerů v dalších zemích. Poskytuje služby pobočkám mezinárodních firem a moderně řízeným místním společnostem ve více než 20-ti zemích. Klienti oceňují vysokou kvalitu služeb, rychlou odezvu a znalosti legislativy. Zaměstnanci Process Solutions hovoří plynně anglicky, ovládají několik účetních systému a rozumí podnikání.