Partneři portálu Odivadle.cz

author            finep

 

Trend prodeje tištěných novin je jasný a nezastavitelný. Vliv práce šéfredaktora na tento vývoj je fakticky jen minimální, neustálé výměny manažerů a šéfredaktorů jsou jen výrazem nervozity vlastníků, s tím nezmůže nic ani pár volů. Čtenáři jsou jinde. Život je už jinde.

(komentář Echo 24)

 

Tištěné noviny jsou v České republice v zákonité krizi – a první, kdo je krizí postižen, jsou kulturní redakce a v nich divadlo.

Pro internetový portál O divadle je to spíše dobrá zpráva – Češi chodí do divadla náruživě (alespoň jednou za čtvrt roku jde do divadla 20 % Čechů), chtějí si číst o divadle a chtějí si číst kvalitní zprávy o divadle…

Portál O divadle běží dva roky a za tuto relativně krátkou dobu má 37 tisíc čtenářů, téměř 2 tisíce fanoušků na facebooku, námi založená facebooková skupina Divadla má přes 700 členů, jednotlivců i celých divadel.

 

Kvalitní divadelní žurnalistika samozřejmě nevzniká zadarmo a ani nejlepší divadelní portál se nemůže byť jen přiblížit návštěvnosti bulváru. Z kvality slevovat nebudeme, rozhodli jsme se proto pro pomyslný “remake po 147 letech” – novou akci “Národ sobě”.

Každý Čech ví, že se naši předci složili na stavbu Národního divadla, aby hájili jazyk, českou kulturu, aby rozvíjeli vztah k češství. Krejcárek ke krejcárku, zlatka ke zlatce – a když pak již dokončené divadlo nešťastnou náhodou vyhořelo, rychle se na opravu složili znovu.

 

Základní kámen Národního divadla byl položen v roce 1868.

1868 bez DPH je 1544.

 

Ta věta  je na první pohled legrační – ale vyjadřuje náš princip. Vytváříme skupinu podporovatelů portálu O divadle, kteří přispívají částkou 1 544 korun měsíčně. Jsou pak uvedeni v galerii podporovatelů portálu o divadle, 4x ročně mohou propagovat své obchodní akce na FB portálu O divadle a mají 20 % další slevy na jakoukoliv vlastní inzerci na stránkách portálu.

 

Budeme rádi, když se k nim budete chtít přidat. Pokud ano, klikněte ZDE pro více informací.